Sosyal Medya

55Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Mobil Türkce Sesli Sohbet

Türkiyede alternatif rock müzigin en başarılı ve önemli guruplar arasında yer alan. Athena. 5 şubat cuma akşamı saat 21;00 da yapı kredi bomontiada,nın instagram hesabından canlı yayınladıgı Dünya kadar Müzik, kapsamında, World akustik serisinin konugu olacak.

Hakan ve Gökhan Özoguz Tarafından 1989 yılında temelleri atılan grup. ilk albümleri Holigan,ı çıkardıkları 1998 yılından bu yana yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivallerde yer aldı. Athena, ilk albümleri ile aynı adı taşıyan ve adeta futbol severlerin marşı haline gelen şarkıları Holigan ve Türk Milli Basketbol Takımı,nın marşı haline gelen 12 dev adam projesi ile büyük yankı uyandırdı. Gurup 2004 Yılında 49. Eurovision şarkı yarışmasın,da Türkiye,yi For, Real şarkısıyla temsil ederek 4. oldu ve Eurovision Tarihinin ilk alternatif müzigi gurubu olarak Büyük sevgi ve ilgi topladı. Athena. 2021 de çıkartacagı yeni albümünün kayıtlarını yaptıgı bugünlerde. konserlerinede devam ediyor.

Yapı kredi bomontiada,nın her cuma Yapı kredi World sponsorlugunda canlı yayınladıgı konserler, yayın sonrasında puhutv üzerinden izlenebilir..

Yazar : SouL
02 Şub Salı 20:56
190 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar