Sosyal Medya

55Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Mobil Türkce Sesli Sohbet

Canan Çal ile yaptıgı yeni düeti Gönlümün Kıymetlisi.ni müzik severlerin begenisine sunan Coşkun Sabah Magazin Hattı ekibin 23 yıldır oturdugu evinde agırladı.

Şehrin Göbeginde oturmaktan Büyük Keyif aldıgını söyleyen ünli şarkıcı geçtigimiz hafta düzenledigi basın toplantısındaki evlilik sözleri üzerine konuştu, eski eşi Ceyda Okay,ile yeniden nikah masasına oturup oturmayacagı sorularına eski eşim ile aramızda bir dostluk var ama öyle bir şey konuşmadık. yanıtını veren Coşkun Sabah evlilik kriterlerini sıraladı.

Önemli olanın anlaşmak oldugunu vurgulayan Coşkun Sabah evlenecegim kişi kültürlü olacak oturup kalkmasını bilecek. öyle kedicik tarzında olmayacak. Dudakları Kaşları. botokslu sevmiyorum. Ben dogallık seviyorum. Diye konuştu..

Sosyal medya hesabında onlarca evlilik teklifi aldıgını dile getiren 68 yaşındaki şarkıcı evlenecegi kişiyl arasındaki yaş farkı konusuna deginerek, Hayat Paylaşmaktır Evlilik müessesine çok saygı duyuyorum ve seviyorum. yıllardır  hep güzel ilişkilerim oldu Hem fizyolojik hem ruhen güzel insanlar tanıdım.beni her gören 49-50 sin diyor hücre yaşımda 49-50, O yüzden 49-50 gösteren kişilerin yanında 35-36 yaşında birinin olması gerekiyor dedi.

Yaş farkı tartışmalarını saçma buldugunu söyleyen usta sanatçı. Görüntü baba kız gibi görünüyorsa geçiniz ama tablo göz estetigine uygun düşünüyorsa Başkalarına halt etmek düşer. Bu konuda başkalarının yorumlarını tanımıyorum. şeklinde konuştu..

Yazar : SouL
31 Oca Paz 22:16
187 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar