Sosyal Medya

55Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Mobil Türkce Sesli Sohbet

Ekim ayının en çok begenilen şarkıları ise son dönemin popüler müzik gruplarından ikiye ON kanalı,nın Kafamda kentsel dönüşümler isimli parçası, Ece Mumay,ın eglenceli şarkısı Galaksi, ve sosyal medya fenomeni Didomido,nun büyük begeni toplayan Nimet isimli şarkısı oldu..

Fizy kullanıcıları Bu ay En fazla Tarkan,ın Ölürüm sana, ve demet akalın,ın Allahından bul. Parçalarını paylaştı, Ayrıca Mabel Matiz,in severek dinlenen şarkısı. Toy, ve Mustafa ceceli,nin. kendimce şarkısıda en fazla paylaşılandan arasında yer aldı. Fizy de en çok tercih edilen Tür pop oldu.

 

Fizy,de Ekim ayında dinleyiciler En çok pop, Rap ve oldies katagorilerinin şarkılarını dinledi. Fizy editörleri tarafından özenle hazırlanan listeler arasında ise en çok tercih edilenler şöyle sıralandı.

En yeniler (Yerli) Günün listesi, Fizy Pop, En yeniler (Yabancı) ;2020 yaz ; en canlı şarkılar , 90 lar Türkçe Pop, fizy Rap; #Evdehayatvar pop; pop kış  Eylül ayında Fizy,yi en çok dinlenen şehirlerin arasında ise. istanbul, ankara, konya, adana,  antalya, bursa, diyarbakır, kayseri, ve gaziantep yer aldı 

Yazar : SouL
31 Oca Paz 16:34
176 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar